Opinie

 • Marcin Jędrzejczyk pisze:

  Nie wiesz jak ugryźć temat biegania? Jak poskładać te skomplikowane klocki: BNP,OBW, ABW…:) To trafiłeś/aś do odpowiedniej osoby! Kuba ułoży Ci Twój plan treningowy w optymalny sposób i wyjaśni co osiągniesz dzięki konkretnym treningom A co najważniejsze to nie tylko teoria, to kupa (KUBA? hehe) świetnej zabawy :) Trenuje pod okiem Jakuba od roku, a pierwsze efekty były widoczne błyskawicznie. Jego celne wskazówki i profesjonalne podejście do tematu ciągle procentują i będą to robić dalej :) Polecam ! 

 • Ania Jarosz, ZabiegAnna.pl pisze:

  Z Kubą współpracujemy już ponad rok. Zaczęło się od przygotowania planów treningowych do 10. Półmaratonu Warszawskiego, który był moim debiutem na tym dystansie. Kuba opracowywał dla mnie tygodniowe plany treningowe, które uwzględniały moje cele, doświadczenie biegowe, czas wolny, różne zobowiązania, starty w zawodach i które realizowałam mniej lub bardziej sumiennie 😉 w zależności od aktualnej sytuacji życiowej. 
  Jeśli nie mogłam zrealizować całego planu, gdy np. przytrafiło mi się przeziębienie (własne lub dzieci;) lub gdy mąż nie mógł zostać z synami, następowała szybka korekta planu. Zawsze w jakiejś nieoczekiwanej sytuacji mogłam się skonsultować z Kubą i otrzymać wskazówki co powinnam w danej sytuacji zrobić. Tego nie zapewniają plany dostępne w internecie czy prasie branżowej. Aplikacje w telefonie, czy też może raczej sam telefon który je obsługuje, bywają zawodne. Wcześniej, zanim zaczęliśmy współpracę, zdarzyło mi się, że zrealizowałam wyznaczony element treningu, jednak aplikacja tego nie zarejestrowała (zgubiony sygnał GPS, przypadkowe zatrzymanie aplikacji). Teraz nie mam tego problemu, bo Kuba zawsze od razu znajduje rozwiązanie dla nieoczekiwanej zmiany planów. 
  Kuba opracowywał także taktykę startu na zawody, a było ich w zeszłym roku sporo. Najważniejszym był dla mnie debiut na królewskim dystansie we wrześniu, który dzięki Kubie jest miłym wspomnieniem, a nie bolesnym doznaniem, którym "straszyli" mnie znajomi biegacze 😉 
  Dzięki treningom realizowanym według wskazówek Kuby zrobiłam duże postępy w swoich wynikach biegowych. Zyskałam też dodatkową motywację do realizowania planu, bo wiem że jest ktoś kto poświęca czas żeby go przygotować specjalnie dla mnie. Mam z kim się dzielić sukcesami sportowymi i okołobiegowymi rozterkami. 
  Z czystym sumieniem polecam każdemu współpracę z moim Trenerem!

 • tu nas znajdziesz!